wtorek, 29 września 2015

Łatwe 150 zł premii za konto od Banku Millennium.reklama promocji

Trochę czasu musiało upłynąć zanim na rynku pojawiła się jakaś ciekawa oferta promocyjna. Całe szczęście, że nie dotyczy ona lokaty bankowej, gdyż większość luźnej kasy zdołałem już ulokować w kilka produktów (mogliście o tym przeczytać w poprzednim wpisie).

Tym razem Agora we współpracy z Bankiem Millennium przygotowała promocję konta osobistego, w której za spełnienie całkiem łatwych warunków zgarnąć można nawet 150 zł w 3 miesiące.


Wiem, że po przebojach z „Wymarzonym Kontem” Raiffeisen Banku wielu z Was może nie mieć ochoty na wzięcie udziału w promocji przygotowanej przez Agorę i Bank Millenium, nie mniej jednak pragnę przedstawić Wam promocję „Konta 360° z wysoką premią za aktywność”.

Dlaczego polecam Konto 360° banku Millenium?

W w/w promocji można założyć Konto 360° lub Konto 360° Student, które nawet bez prezentu w wysokości 150 zł wydają się być udanym produktem, głownie dzięki łatwym do spełnienia warunkom bezpłatności konta:
 •         Zasilenie konta kwotą min. 1000 zł miesięcznie- może to być nawet kilka mniejszych przelewów, ważne jednak, aby przekroczyły one wymaganą kwotę ( oczywiście pieniądze te można natychmiast wypłacić lub przelać na inne konto).
 •         Wykonanie minimum jednej płatności kartą debetową na dowolną kwotę miesięcznie.

W momencie, gdy powyższe warunki zostaną spełnione nasze miesięczne opłaty wyniosą (w nawiasach prezentuję koszty, które poniesiemy w przypadku nie spełnienia warunków):
 • 0 zł za prowadzenie konta (8 zł/ m-c lub 0 zł dla Konta Student)
 • 0 zł za kartę debetową (7 zł / m-c)
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (od 0 zł do 5 zł- w zależności od bankomatu)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą
 • 0 zł za polecenie zapłaty
 • 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon

W związku z tym, że podstawowe funkcje konta są darmowe (przy spełnieniu warunków), bank znalazł inny sposób, aby ewentualnie na Nas zarobić. Otóż przy otwieraniu konta wymagana jest zgoda na skorzystanie z dwóch usług. Na nasze szczęście, po skutecznym otwarciu konta można z nich bez problemu zrezygnować.

 • Pakiet Bardzo Pomocny – jest to ubezpieczenie typu assistance, dzięki któremu mamy m.in. dostęp do pomocy domowej, pomocy medycznej lub pomocy IT. Najważniejsze, że powyższy pakiet jest całkowicie bezpłatny przez pierwsze 12 miesięcy (po upływie roku zaczyna on kosztować 4,98 zł miesięcznie). Mamy, więc czas na przetestowanie go w tzw. praniu. I choć po pobieżnym przejrzeniu regulaminu pakietu całość wygląda zachęcająco, zalecam dokładne wczytanie się w warunki.
Zatem przy spełnieniu dwóch warunków bezpłatności (wpływy powyżej 1000 zł oraz jedna transakcja na dowolną kwotę) mamy całkowicie bezpłatne konto z pakietem assistance (atrakcyjnym, ponieważ przez rok darmowym) i Pakietem Bezpieczeństwa, z którego jednak zalecam jak najszybciej zrezygnować, w przeciwnym przypadku od trzeciego miesiąca będziemy za niego płacić.

Konto oszczędnościowe- 3% do 100 tys. złotych

Jest jeszcze jeden dobry powód, dla którego warto założyć Konto 360°. Jest nim możliwość dołączenia do 10 października 2015 r. bezpłatnego rachunku oszczędnościowego, na którym otrzymamy oprocentowanie 3% w skali roku dla nowych środków wpłaconych na rachunek. Bank Millennium gwarantuje, że powyższe oprocentowanie utrzyma przez 122 dni (czyli 4 miesiące). Ten, kto ma więc odłożone trochę kwitu może nieźle zarobić.

Kto może skorzystać z promocji „Konto 360° z wysoką premią za aktywność”?

Aby móc skorzystać z promocji przygotowanej przez Agorę i Bank Millennium musimy przede wszystkim być nowym klientem tzn. nie możemy być posiadaczami konta lub osobami, które są lub były uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku, jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator po 01.04.2015 roku.

Jak otworzyć konto i otrzymać premię?

Aby wziąć udział w akcji Banku Millennium i organizatora promocji spółki Agora i cieszyć się z otrzymanego prezentu w wysokości 150 zł. musimy przejść 3- etapowy proces otwierania konta:
 •     W okresie pomiędzy 21 września a 31 października 2015 r. należy wypełnić formularz na stronie organizatora promocji podając swój email, akceptując regulamin promocji i zgadzając się na przetwarzanie danych (Nie musimy akceptować dwóch pozostałych zgód marketingowych, a zgodę na przetwarzanie danych można zawsze cofnąć po promocji). 

formularz zgłoszeniowy

 • Następnie na podany przez Nas adres e-mail dostajemy link potwierdzający. Po kliknięciu na niego zostaniemy przekierowani na stronę, na której możemy złożyć wniosek o założenie konta na stronie Banku Millennium.  Ważne jest, aby zachować ten e-mail, ponieważ zawiera on również hasło do strony organizatora- Agory S.A.
 1. Wniosek o otworzenia Konta 360° należy wypełnić w czasie trwania jednej sesji (max 30 minut). Przygotujcie sobie zatem dowód i PESEL.
 2. Składając wniosek o założenie konta musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz z nim współpracujące na podstawie umów oraz nie odwoływać tych zgód w czasie trwania akcji promocyjnej (po prostu, musimy zaznaczyć wszystkie okienka, jeśli chcemy otrzymać premię!) 
 • Następnie musimy sfinalizować zawarcie umowy wybierając jedną z trzech możliwych dróg: przy pomocy kuriera, osobistą wizytę w banku lub przelew weryfikacyjny (uwaga: wszyscy odradzają tą formę).


Jak podpisać umowę z Bankiem Millennium?- Ważna wskazówka

Bank Millennium udostępnia kilka sposobów podpisania umowy. Możemy zrobić to na 3 sposoby: przez przelew weryfikacyjny, w oddziale lub poprzez kuriera. Każda z powyższych metod ma swoje wady i zalety jednak zdecydowanie odradzam stosowania opcji potwierdzania przelewem z innego banku. Choć wydaję się to być metoda najwygodniejsza, może ona natomiast okazać się dla Nas najbardziej zawodną. System walidacji danych w banku Millennium jest dość restrykcyjny, przez co nasze potwierdzenie zawarcia umowy może zostać odrzucone, jeśli imię, nazwisko oraz adres nie będą miały stuprocentowej zgodności. Na dodatek- z kont otworzonych tą metodą można maksymalnie przelać 5000 zł dziennie.

Jeśli zatem chcemy uniknąć niepotrzebnych stresów wybierzmy się osobiście do oddziału Banku lub skorzystajmy z kuriera. Nie dość, że przy tych metodach zawarcia umowy dzienny limit operacji na koncie od razu ostawiony jest na 50 tys. zł to jeszcze od razu dostaniemy do ręki kartę debetową .

Co musimy zrobić, aby zgarnąć premię?

Uzyskanie premii w tej promocji podzielone jest na trzy etapy:
 •     Podstawowa premia pieniężna (50 zł)- Jeśli udało nam się bez problemów założyć konto 360° lub Konto 360° Student, to do dnia 30.11.2015 r. będziemy musieli dokonać zakupów kartą debetową na łączną sumę ponad 360 zł (liczy się suma kwot). Ważne natomiast jest to, aby były to transakcje bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych.
 1. Jeśli powyższy warunek zostanie spełniony, to organizator powiadomi nas mailowo o przyznaniu premii. Konieczne będzie wtedy zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie swoich danych do wypłaty.
 2. Premia zostanie przekazana w dniach 18.11-24.12. 2015 r. w zależności od tego jak szybko spełniliśmy warunek wydatków kartą.
 •      Premia pieniężna II (kolejne 50 zł)- Kolejne 50 zł można „przytulić” w niemal identyczny sposób. W dniach 1.12 – 31.12.2015 r. również będziemy musieli wydać ponad 360zł płacąc kartą debetową. Dodatkowo bank wymaga, aby na otwarte przez Nas wpłynęły dowolne przelewy zewnętrzne na łączną kwotę 1800 zł (lub co najmniej 1000 zł, jeśli zdecydujemy się przelać do banku swoje wynagrodzenie lub min 500 zł przy stypendium w Koncie Student).
 1. O przyznaniu premii zostaniemy powiadomieni przez Agorę mailem do dnia 08.01.2016, natomiast jej wypłata nastąpi dnia 15.01.2016 r. Nie będziemy musieli natomiast podawać już żadnych swoich danych, gdyż te będą już są organizatorowi znane.
 • Premia pieniężna III (50 zł)- Ostatnie 50 zł otrzymamy, gdy w okresie pomiędzy 1 i 31 stycznia 2016 r. spełnimy te same wymogi co w grudniu 2015 r. czyli: dokonamy kartą debetową zakupów, na co najmniej 360 zł oraz na nasze konto otwarte w promocji wpłyną dowolne przelewy zewnętrzne na łączną kwotę 1800 zł (lub co najmniej 1000 zł, jeśli zdecydujemy się przelać do banku swoje wynagrodzenie lub min 500 zł przy stypendium w Koncie Student).
 1. O przyznaniu premii zostaniemy powiadomieni do 8.02.2016, natomiast wypłata nastąpi do 16.02.2016 r.

Jak zamknąć konto?

Bank Millennium jest jednym z nielicznych banków, w którym całą procedurę zamknięcia konta można przeprowadzić online. Wystarczy wejść w zakładkę Konta> następnie we Wnioski> i na koniec w Zamykanie konta i po kłopocie :)

Regulaminy

To jest link afiliacyjny!

Jeśli powyżej opisana promocja spodobała Ci się na tyle, że chcesz z niej skorzystać, będę Ci ogromnie wdzięczny, jeśli zrobisz to za pośrednictwem linków z mojego bloga. Nie ma co ukrywać, że za każdy złożony wniosek organizator promocji wypłaci mi mała prowizję. Dla Ciebie nie oznacza to żadnych dodatkowych kosztów, a dla mnie jest to niejako wynagrodzenie za ciężką pracę nad moją stroną. Z góry dziękuję!
----------
Kilka słów na zakończenie

Mam nadzieję, że Agora stanie na wysokości zadania i cały proces przyjmowania i rozliczania wniosków przebiegnie szybciej i sprawniej niż poprzednim razem w Comperii, ale wszystko wyjdzie w tzw. praniu.  Ciekaw jestem tylko, czy Wy jesteście gotowi na kolejne wyzwanie i możliwość zgarnięcia łatwych 150 zł? Ja w to wchodzę!

Pozdrawiam/Wojtek

 Uzupełnienie

8 grudnia wysyłana przez organizatora promocji była ostatnia paczka powiadomień o spełnieniu warunków i przyznaniu premii. Jeśli do tego czasu na waszym mailu nie pojawiła się żadna wiadomość, warto abyście wysłali zapytanie w waszej sprawie na adres  reklamacje@bankzpremia.pl i w ten sposób zweryfikować sytuację.

2 komentarze:

 1. Przenosimy rodzinkę i zarabiamy, ja tak zrobiłem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super. To naprawdę dobre konto. Może nawet zostanę z nim na dłużej, ale... ale czekam też na podobna promocję w innym banku :)

   Usuń

Komentarze na blogu są przeze mnie moderowane. Wszelkie próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.