poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Zgarnij 200 zł za kilka kliknięć myszką- promocja Banku Millenium.


promocji banku, oszczędzanie,


Wystartowała nowa edycja cieszącej się dużą popularnością promocji Banku Millenium, w której w prosty sposób można zgarnąć 200 zł. Wystarczy kilka kliknięć myszką! 

Dowiedz się jak dostać gwarantowaną premię.

Oferta godna polecenia


Rzadko kiedy na blogu opisuję promocje bankowe, a to dlatego, że nie chcę Ci po prostu wciskać kitu, aby następnie zarobić kilka złotych prowizji na wysłanym przez Ciebie wniosku i jeśli już piszę o jakiejś promocji to robię to, bo albo sam mam zamiar z danej okazji skorzystać, albo gdy znam dany produkt bo sam go używam, albo prześwietliłem go na tyle dobrze, że wiem, że mogę z czystym sercem go polecić.

Konto 360° Banku Millenium posiadam już od 2 lat i jestem z niego bardzo zadowolony. Interfejs bankowości elektronicznej jest przejrzysty i zrozumiały. Bank o nie zmienia co miesiąc opłat i prowizji. Wszystko w koncie jest darmowe, więc czego chcieć więcej? Na prawdę śmiało polecam konto w Banku Millenium.

Dlaczego więc nie skorzystać by z okazji i założyć konto w w/w banku i jeszcze zgarnąć za to 200 zł?

Bank Millenium płaci 200 zł za wyrobienie konta


Oferta Banku Millenium wygląda naprawdę nieźle. Za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków (które jednocześnie sprawiają, że konto i karta są darmowe) można zgarnąć 200 zł premii!

Dodatkową zachętą za skorzystaniem z powyższej promocji konta w Millennium może być też propozycja tego banku przygotowana dla oszczędzających. Na koncie oszczędnościowym Profit można bowiem uzyskać oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł i gwarantuje utrzymanie takich warunków przez okres 100 dni od pierwszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe. Ale o tym trochę więcej za chwilę.

                    


Kto może skorzystać z promocji


Aby nie było pomyłek, najpierw musimy wytłumaczyć sobie, kto może wziąć udział w danej promocji i dostać 200 zł.

Udział w akcji promocyjnej "Rusz po 200 zł" może wziąć każda osoba pełnoletnia, która na dzień 20.08.2019 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem żadnego rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium.

Wykluczenie obejmuje również użytkowników innych produktów tj. jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI. Udziału w akcji promocyjnej nie może brać również żaden były klient banku, który uczestniczył w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student".

Ważna informacja- jeśli kiedyś już otwierałeś jakieś konto w Banku Millenium lub nawet Konto 360° lub Konto 360° Student, ale bez promocji, to teraz śmiało możesz skorzystać w omawianej oferty i załapać się na 200 zł.

Dodatkowo, wykluczenie obejmuje również te osoby, które zarejestrowane są jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Banku Millenium, a których wniosek jest obecnie procesowany.

Dla jasności poniżej przedstawiam treść regulaminu oferty, dotyczącą wykluczeń z promocji:
 • Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student
oraz
 • Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji została zarejestrowana, jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji

  Wykluczeni są również uczestnicy innych promocji Konta 360° lub 360° Student:
 • […] jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student


Gwarantowana premia


W omawianej promocji do wzięcia jest gwarantowana premia w wysokości 200 zł, którą w odpowiednim czasie i po spełnieniu niżej opisanych warunków, Bank wpłaci na Twoje konto.

Warto jednak zaznaczyć, że Bank przygotował na daną promocję jedynie 9000 wniosków. Jeśli więc nie chcemy załapać się na 200 zł warto już dziś wypełnić wniosek nim promocja skończy się przed czasem.

>>Zgarnij 200 zł z Bankiem Millenium<<


                    


Zasady promocji "Rusz po 200 zł"


Zasady promocji i warunki, które trzeba spełnić, aby załapać się na premię pieniężną są bardzo proste:
 1. Najpóźniej do 25 września br. należy złożyć wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową i do końca września br. zawrzeć umowę z bankiem.
  Umowę możemy podpisać na dwa sposoby: albo za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku (należy jednak poinformować pracownika banku, że wniosek złożyliśmy za pośrednictwem internetu)

  Ważna uwaga: Przy składaniu wniosku zaznacz zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących.

  2. Do końca września br. należy aktywować aplikację mobilną banku.

  3. W każdym z kolejnych trzech miesięcy: październiku, listopadzie i grudniu br. musimy następnie zapewnić sobie wpływy na konto otwarte w promocji w wysokości min. 1000 zł (mogą to być pieniądze przelane z naszego innego konta w innym banku) oraz każdym z tych miesięcy musimy wykonać jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM.


Wypłata premii


Jeśli spełnimy łatwe warunki promocji wypłata premii nastąpi w terminie do 31.01.2020 r. i do czasu wypłaty nie można rozwiązać, wypowiedzieć ani odstąpić od umowy o konto oraz odwołać zgód marketingowych. 


    >>Zgarnij 200 zł z Bankiem Millenium<<


Dodatkowe wskazówki do promocji


Warunki, które mamy do spełnienia są proste i chyba zrozumiałe dla wszystkich. Warto jednak wspomnieć o kilku dodatkowych zasadach ułatwiających korzystanie z oferty promocyjnej banku:

 • Najprostszym sposobem na spełnienie warunku wpływów na konto będzie zrobienie przelewu z własnego konta w innym banku, a wpływ oznacza samo pojawienie się środków w historii konta. Nie ma więc potrzeby trzymania danego 1000 zł na koncie. W każdej chwili można dane pieniądze wydać lub przelać z powrotem. 

 • Nie ma również potrzeby wpłacania całego 1000 naraz. Można na przykład wpłacić 10* 100 zł lub 2*500 zł. Jak kto woli.

 • W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolną kwotę np. 2 zł. Mogą to być płatności w stacjonarnych sklepach jak również w internecie. Warto jednak dodać, że bank nie zaliczy transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych lub w transakcji które zostały z różnych powodów anulowane.

Skrót promocji


 • do 25.09.2019 -złóż wniosek na stronie promocji,

 • do 30.09.2019- podpisz umowę oraz aktywuj aplikację mobilną Banku Millenium,

 • w październiku, listopadzie i grudniu 2019 r.- zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł oraz wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą lub blikiem,
 • do 31.01.2020- otrzymasz 200 zł premii.


Konto oszczędnościowe na 2,7%

Dodatkowym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z promocji „Rusz po 200 zł” jest również propozycja tego banku przygotowana dla oszczędzających. Na koncie oszczędnościowym Profit można bowiem uzyskać oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł i gwarantuje utrzymanie takich warunków przez okres 100 dni od pierwszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe. Chociaż okres promocyjnego oprocentowania jest ograniczony do 100 dni, to w praktyce możliwe jest korzystanie z kolejnych edycji promocji na okrągło, jedna po drugiej. Wymaga tu tylko wycofania środków w kont w odpowiednim momencie i wpłacenie ich z powrotem za kilka dni.

Szczegóły konta 360°


Jak pisałem powyżej sam jestem posiadaczem Konta 360º i jestem z niego bardzo zadowolony i mogę je polecić z czystym sercem.
Do najważniejszych cech konta można zaliczyć to, że jest one prowadzone za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą przypisaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. Spełnienie powyższych warunków jednocześnie zwolni Cię z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należą te urządzenia). Dodatkowo warto wspomnieć, że krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są również darmowe.


Podsumowanie


Jak widzisz warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać 200 zł premii są wręcz śmieszne. Wystarczy kilka kliknięć i po pewnym czasie na Twoim koncie ląduje prezent od banku. Nie znam chyba łatwiejszego sposoby na zarobienie 2 stówek.
Nie zwlekaj tylko już teraz złóż wniosek o konto w Banku Millenium i zgarnij dodatkową kasę.

    >>Zgarnij 200 zł z Bankiem Millenium<<


Pozdrawiam/Wojtek


Przydatne dokumenty:
2 komentarze:

 1. Brałem udział w tej ofercie banku, właśnie tydzień temu trzymałem wypłatę 200 zł. To była jedna z łatwiejszych opcji zarobku 200 zł w moim życiu. :D dość przyjemne uczucie, choć trochę i naiwne :D mając tyle lat co mam, ale idąc za ciosem postanowiłem, że połowę zainwestuję. Może się to wydawać dość śmieszne taka kwota na inwestycje, aż nie trafiłem na artykuł https://abcportfela.pl/w-co-zainwestowac-100-zl/
  Więc na chwilę obecną oczekuję efektów. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna promocja, kiedyś mBank miał podobną, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze na blogu są przeze mnie moderowane. Wszelkie próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.