poniedziałek, 28 stycznia 2019

Ile zarobiłem na blogu w 2018 roku.

oszczedzanie, pieniadze, stabilizacja finansowaProwadzenie bloga o finansach osobistych wymaga ode mnie, abym pokazywał wam również jak sprawy finansowe wyglądają u mnie. W dzisiejszym wpisie przedstawie moje zarobki z blogowania w 2018 roku. Bez ściem.


W 2018 roku zarobiłem- 0 zł.


pozdrawiam/Wojtek

11 komentarzy:

 1. No, wynik całkiem dobry, bo ja nawet trochę do prowadzenia bloga dołożyłem ;) Lektura książki "Zaufanie, czyli waluta przyszłości" Szafrańskiego dała mi do myślenia - po pierwsze trzeba dużo dobrej jakości materiałów na blogu, a po drugie, to konieczna jest odpowiednia (i niestety wymagająca nakładów pieniężnych) reklama. Tylko kiedy blog będzie rozpoznawalny, może przynosić dochody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no tak w sumie to ja też dołożyłem, ale nie przełożyło się to na zarobki. Reklama na facebooku, domena itp nie są przecież za darmo. A co do książki Michała, to jeszcze jej nie czytałem. Mam ją wpisaną na listę. Czeka grzecznie w kolejce. hmmmm, a może znowu się dogadamy, co do odkupienia? :)

   Usuń
  2. Myślałem o małym konkursie na moim blogu, w której będzie do wygrania m.in. książka Michała - z racji, że u mnie nie ma tysięcy czytelników (jeszcze :) ) to szansa wygrania tej książki będzie duża, więc zapraszam... tylko jeszcze nie wiem kiedy dokładnie ;)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że chociaż w ten sposób pomogłem:)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Jak zwykle wkradł się błąd, ale myślisz, że w tym roku będzie lepszy wynik? :P

   Usuń
 4. krótko - zwięźle i na temat :D

  OdpowiedzUsuń

Komentarze na blogu są przeze mnie moderowane. Wszelkie próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.