poniedziałek, 11 lipca 2016

Wakacje na blogu.

lody

Przyszedł czas na upragniony urlop! Robię sobie wolne od wszystkiego, nawet od blogowania! A co tam! Mnie też się należy! Cały rok ciężko harowałem, aby dostarczać Wam przydatne, wartościowe treści. Myślę więc, że zasłużyłem na chwilę relaksu :)

Jeśli pragniesz dowiedzieć się co tak naprawdę zamierzam robić w wakacje i co TY możesz zrobić w tym czasie dla mnie- zapraszam do przeczytania dzisiejszego artykułu.

Jest ciepło, świeci słonko, po prostu wakacje pełną gębą. Pewnie większość z Was myślami jest gdzieś nad morzem lub na górskim szlaku i ostatnią rzeczą, o której teraz moglibyście pomyśleć jest oszczędzanie. Doskonale to rozumiem. W takich warunkach bardzo trudno skupić się na tematach związanych z pieniędzmi. Zamiast zastanawiać się nad tym, na czym można by zaoszczędzić, bliżej nam do myślenia o tym na co możemy nasze pieniądze wydać. Jest to całkowicie zrozumiałe. Powiem Wam coś więcej- jeśli cały rok ciężko pracowaliśmy, dbaliśmy o nasz budżet, regularnie oszczędzaliśmy i odmawialiśmy sobie wielu przyjemności to właśnie w wakacje powinniśmy dać sobie małą nagrodę i pozwolić sobie na nieco finansowego luzu. Miejmy coś z życia!


Ja również zamierzam nieco odpocząć, dlatego postanowiłem, że wakacje na blogu nie będą pojawiały się żadne nowe treści. Nie oznacza to, że planuję całkowicie zapomnieć o moim blogu. Wręcz przeciwnie- w końcu może znajdę chwilkę czasu, aby popracować nad kilkoma szczegółami w wyglądzie, zająć się promocją i pozyskiwaniem nowych czytelników oraz poprawić moją widoczność w wynikach wyszukiwania. Jest co robić:)


Ale żeby nie zostawić Was na wakacje z niczym, mam dla Was kilka zadań do wykonania:


Skorzystajcie ze spisu treści, aby przypomnieć sobie stare wpisy:

U góry strony, na pasku menu znajdziecie zakładkę SPIS TREŚCI- klikając w nią odnajdziecie wszystkie opublikowane na blogu posty. Zerknijcie tu i sprawdźcie czy przypadkiem nie umknął Wam jakiś ciekawy artykuł. A może chcecie wrócić do któregoś ze wpisów, który wydał Wam się interesujący? Wakacje są więc idealnym czasem na powrót do starszych treści.

http://stabilizacja-finansowa.blogspot.com/p/blog-page.html


Skorzystajcie z możliwości udostępniania wpisów z bloga

Jeśli uważacie, że któryś z artykułów jest wartościowy i może przydać się waszym znajomym, nie wahajcie się użyć ikonek udostępniania. Dla Was to tylko małe klikniecie, dla mnie ogromna szansa na pomoc innym ludziom w dążeniu do stabilizacji finansowej.


Jeśli chcecie coś udostępnić, macie do wyboru 2 metody:


Sposób pierwszy- Ikonki pod wpisem


oszczędzanie


Pod każdym artykułem zamieszczonym na stronie znajdziecie takie małe ikonki. Za ich pomocą możecie posłać treść wpisu dalej.


Sposób drugi- Ikonki wyskakujące z lewego boku


oszczędzanie


Na lewym boku strony znajdziecie ruchomy paseczek z ikonkami udostępniania. Spełnia on tą samą funkcję co małe ikonki pod wpisem. Wystarczy, że klikniecie w kolorowy guzik i już możecie udostępnić treść artykułu swoim znajomym.


Zostawcie komentarz :

Gorąco Was również zachęcam do brania czynnego udziału w tworzeniu strony i zostawienia komentarza. To właśnie dzięki komentarzom znajdującym się pod każdym artykułem możecie zgłosić swoje uwagi do tekstu lub podzielić się swoimi przemyśleniami i tym samym wnieść do komentowanego tekstu nową jakość. Skorzystajcie z tej opcji jeśli macie coś ciekawego do dodania w którymś z tematów lub po prostu dajcie mi znać czy podobał się Wam tekst czy nie. Stwórzmy razem dyskusje, wymieńmy się poglądami i cieszmy się możliwością wzajemnej komunikacji.

Tak wygląda okienko, gdzie możecie zostawić swój komentarz:

okienko komentarza

Odwiedźcie mój Funpage na Facebooku :

Gorąco zachęcam Was do polubienia mojej strony na Facebooku, ponieważ: po pierwsze- będziecie zawsze na bieżąco ze wszystkimi publikowanymi artykułami, a po drugie- znajdziecie tu także rzeczy, których na nie ma blogu np.: dowcipy, zdjęcia czy odnośniki do artykułów z zaprzyjaźnionych blogów.


Odnośnik do mojego Facebooka znajdziesz pod tym linkiem lub w specjalnym miejscu na prawym bocznym pasku (patrz zdjęcie poniżej):

https://web.facebook.com/stabilizacjafinansowa


Zapisz się na Newsletter:

Innym sposobem na to, aby być na bieżąco z publikowanymi przeze mnie treściami jest zapisanie się na Newsletter. Gorąco Was do tego zachęcam! Zero spamu tylko same konkrety!


Wystarczy, że w odpowiednim okienku na prawym bocznym pasku wpiszecie swój adres mailowy i następnie potwierdzicie rejestrację i już nie będziecie musieli wypatrywać, czy na blogu jest coś nowego. Kiedy tylko napiszę nowy artykuł, zostaniecie o tym automatycznie powiadomieni.

oszczędzanieZ góry Wam dziękuję za wykonanie chociaż jednego z wymienionych przeze mnie zadań. Wasza pomoc jest wręcz niezastąpiona. Dla Was to czasami tylko jedno kliknięcie, a dla mnie jest to ogromna szansa na rozwój. Dzięki za pomoc!


---


Zostawiam Was z tym małym przewodnikiem po blogu i życzę miłej lektury. Myślę, że najnowszy wpis na blogu powinien pojawić się pod koniec sierpnia. Zobaczę jak pójdzie mi z realizacją zaplanowanych na wakacje zadań. Tym czasem trzymajcie się ciepło, wypoczywajcie bezpiecznie, wydając pieniądze zachowajcie rozsądek i cieszcie się latem! Do zobaczenia po wakacjach:)


Pozdrawiam/Wojtek

1 komentarz:

Komentarze na blogu są przeze mnie moderowane. Wszelkie próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.