poniedziałek, 1 stycznia 2018

Życzenia na rok 2018.


Jest! Zaczął się kolejny rok- 2018! Z tej okazji chciałbym złożyć Ci noworoczne życzenia…

Kolejny rok za nami. Boże jak szybko przelatuje ten czas. Ledwo parę dni temu były wakacje, a tu już trzeba wbijać się w kozaki. Masakra!

Trudno, jest jak jest. Czy tego chcemy, czy nie, jesteśmy starsi o kolejny rok. Ciekawe co przyniesie nam ten nowy 2018?

Ja z całego serca życzę Ci, aby ten 2018 rok był dla Ciebie najlepszym rokiem w życiu! Chciałbym, abyś odniósł wielki sukces biznesowy oraz aby w Twojej pracy wszystko się układało. Niech szef tylko chwali, a podwładni zawsze rzetelnie wykonują Twoje polecenia. Niech wszystkie prace i projekty, w których będziesz brał udział będą ciekawe i niech staną się szansą do nauczenia się nowych rzeczy i podniesienia kwalifikacji. Awansuj, rozwijaj się i zdobywaj kolejne poziomy.

Być może nie masz jeszcze pracy, albo masz taką, której nienawidzisz i planujesz ją zmienić- w takim razie życzę Ci, aby Ci się udało. Znajdź pracę swoich marzeń, abyś mógł chodzić do niej z uśmiechem na ustach i zarabiać przyzwoite pieniądze, które z kolei zabezpieczą przyszłość Twoją i Twojej rodziny.

Ponad to, niech spełnią się Twoje najskrytsze marzenia! Tylko nie zapomnij im trochę pomóc- zamień marzenia w realne cele zgodnie z metodą SMART i osiągnij życiowy sukces. Pamiętaj, nie ograniczaj się! To przecież będzie Twój najlepszy rok!

Życzę Ci również, abyś w tym 2018 roku wzrastał duchowo i mentalnie. Znajdź czas na modlitwę, kontemplację i czytanie książek, abyś mógł walczyć ze złymi nawykami, własnymi słabościami oraz rozwijać się na wielu polach.

Niech nowy rok przyniesie Ci również sukcesy na polu finansów osobistych. Może w końcu uda Ci się zbudować finansową poduszkę bezpieczeństwa, spłacić najgorszy dług czy po prostu znajdziesz w sobie moc do regularnego oszczędzania na swoją przyszłość.

I choć pieniądze i praca są ważne to istnieją jednak ważniejsze rzeczy i tych życzę Ci najwięcej i najmocniej. Niech w Twoim życiu kwitnie miłość i przyjaźń, abyś nigdy nie czół się samotnie i abyś w każdej życiowej sytuacji miał wsparcie bliskich. Życzę Ci, abyś znalazł cudownego partnera lub w przypadku, gdy jesteś już w związku, aby relacje między Tobą a Twoją połówką uległy poprawie. Zadbaj także o swoje dzieci. Może uda Ci się wygospodarować dla nich więcej czasu w tym 2018 roku? Życzę Ci tego z całego serca!

Jest jednak jeden magiczny składnik, bez którego to wszystko, czego Ci życzę nie ma większego sensu- ZDROWIE. To ono jest najważniejsze! W związku z tym, życzę Ci, aby w tym nowym roku nie przytrafiło Ci się nic złego. Niech omijają Cię wszelkie choroby i zdarzenia losowe. Jeśli jednak zmagasz się z jakimiś dolegliwościami, niech miną one bezpowrotnie lub niech stan Twojego zdrowia ulegnie znacznej poprawie. Odzyskaj siły i ciesz się życiem!

Niech ten 2018 rok będzie Twoim rokiem!!

---

Swoją drogą jestem ciekawy co zgotuje nam los w tym 2018 roku? Pęknięcie bańki na rynku nieruchomości? Spadki na światowych giełdach? Wojną z Koreą? Tyle się dzieje na świecie, ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie?

Mam jednak nadzieję, że nie spełnią się żadne czarne scenariusze i 2018 rok będzie dla wszystkich dobrym rokiem. 

Pozdrawiam/ Wojtek

2 komentarze:

  1. Wszystkiego dobrego! Oby 2018 był dla nas jeszcze lepszy, niż poprzedni rok :) Pozdrawiam i samych pomyślności życzę :)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze na blogu są przeze mnie moderowane. Wszelkie próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.