czwartek, 15 czerwca 2017

Do 460 zł premii z Kontem 360°od Banku Millenium.
Kilka dni temu wystartowała kolejna edycja akcji promocyjnej Zgarnij Premię, w której do zyskania jest nawet 460 zł. Wystarczy otworzyć Konto 360° w Banku Millenium i spełnić proste warunki aktywności na tym rachunku. Łatwizna!

Biorąc udział w akcji promocyjnej Zgarnij Premię z Bankiem Millenium można otrzymać 100 zł premii za założenie konta Konto 360º lub Konto 360º Student oraz zyskać do 360 zł w ramach 2% lub 5% zwrotu za zakupy (promocja Zyskaj 360 zł). Warunki, które należy spełnić są dość proste i nie wymagają wielkiego zaangażowania. Nie warto się więc długo zastanawiać- akcja trawa tylko do 28.06.2017 r.

Warto jednak dodać, że promocja dotyczy tylko tych klientów, którzy nie byli posiadaczami, współposiadaczami, przedstawicielami ustawowymi, kuratorami, czy pełnomocnikami na rachunkach w Banku Millenium, od co najmniej 01.04.2015r.

Promocja w skrócie„Zgarnij premię z Bankiem Millenium.”

 • Bonus – 100 zł w gotówce (na założone konto)
 • Warunki do spełnienia – w lipcu i w sierpniu zrealizować warunki aktywności na koncie:
 • Konto 360 – zasilić kwotą minimum 1000 zł oraz dokonać minimum jednej płatności kartą lub Blikiem.
 • Konto 360 Student – dokonać minimum jednej płatności kartą lub Blikiem.

„Zyskaj 360 zł.”

 • Bonus – do 360 zł w gotówce na konto.
 • Warunki do spełnienia – płacenie za zakupy kartą debetową lub Blikiem. 

Warunki otrzymania 100 zł premii

 

Aby otrzymać 100 zł premii za Konto 360º należy:

Do 28.06.2017 r.:


 • Zarejestrować się na stronie promocji podając swój adres e-mail.
 • Po otrzymaniu e-maila od organizatora promocji należy kliknąć w znajdujący się w nim link i po przekserowaniu na specjalną stronę, złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student wraz z kartą debetową.
 • Wyrazić zgody marketingowe.
 • Wyrazić zgodę na ujawnienie przez Bank Millennium informacji niezbędnych do przeprowadzenia promocji.

Do 30.06.2017 r.:

 • Zawrzeć umowę z Bankiem Millennium.

W lipcu i sierpniu 2017 r.:

 • Wpłacić na otwarte Konto 360º co najmniej 1.000 zł w każdym miesiącu.
 • Wykonać jedną transakcję bezgotówkową w każdym miesiącu.

Do 30.09.2017 r.:

 • Sprawdź pocztę e-mail, gdyż powinieneś dostać kolejnego maila od organizatora promocji z prośbą o uzupełnienie danych potrzebnych do wypłaty obiecanej Ci premii. Masz na to 14 dni roboczych.
 • W ciągu 14 dni roboczych od ww. odebrać przyznaną premię.

Uwaga! Przy składaniu wniosku o konto bankowe sprawdź czy wyraziłeś wymagane zgody tj.: zgody marketingowe (po otrzymaniu premii zawsze można takie zgody cofnąć) oraz na ujawnienie przez bank organizatorowi promocji (Bankier.pl) informacji objętych tajemnicą bankową. Jest to niezbędne do weryfikacji tego, czy rzeczywiście spełniłeś warunki promocji. Bez tego nie otrzymasz pieniędzy!


Zwrot za zakupy do 360 zł


Poza bonusem na start w wysokości 100 zł w promocji Banku Millennium możesz zgarnąć dodatkowy profit, nawet do 360 zł w formie zwrotów za transakcje kartą oraz Blik.

Ile wynoszą premie:


 • za płatność kartą debetową otrzymaną do nowo otwartego rachunku otrzymasz zwrot w wysokości 2% kwoty transakcji
 • jeśli skorzystasz z systemu płatności mobilnych BLIK, to otrzymasz zwrot w wysokości 5% kwoty wykonanych transakcji

Niestety, istnieją odgórne ograniczenia, zarówno dla transakcji kartowych, jak i płatności BLIK maksymalna kwota moneyback wynosi 30 zł. Razem możesz więc zgarnąć 60 zł miesięcznie.

Aby więc zgarnąć 30 zł z 2% zwrotu płatności wykonanych kartą musisz miesięcznie wykonać transakcje na kwotę min. 1500 zł. Natomiast w przypadku Bliku, gdzie otrzymujesz 5% moneyback potrzeba wykonać transakcji na kwotę min. 600 zł, aby otrzymać maksymalny zwrot, czyli 30 zł.

Płacić można zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Moneyback jest naliczany nie od transakcji dokonanych przez nas, ale od zaksięgowanych na koncie. Bywa, bowiem, że pomiędzy zapłatą kartą debetową za zakupy, a ściągnięciem tej kwoty z naszego rachunku mija kilka dni. Szczególnie przy płatnościach zbliżeniowych. Warto również pamiętać, że naliczanie naszych premii może trochę potrwać, warto więc z zamknięciem konta poczekać do momentu ostatniej wpłaty należnych nasz pieniędzy.


Podsumowanie


Konto 360° to podstawowy produkt oferowany przez Bank Millenium, będący jednym z najlepszych kont na rynku. Jego obsługa jest w pełni darmowa. Nie zapłacimy też za kartę debetową, czy korzystanie z bankomatów. Zyskujemy również dostęp do płatności mobilnych Blik i ciekawej oferty depozytowej.

Biorąc udział w promocji możemy otrzymać do 360 zł w postaci zwrotu za zakupu oraz 100 zł premii za Konto 360º lub Konto 360 Student, a warunki, które trzeba spełnić są bardzo proste.

Jeśli więc jesteś zainteresowany opisaną powyżej promocją i chcesz w łatwy sposób zgarnąć trochę kasy- kliknij w ten link i załóż konto.

Pozdrawiam/Wojtek


Dokumenty związane z promocją:

Tabela opłat i prowizji konto i karta debetowa 


2 komentarze:

 1. Bardzo się cieszę że ruszyła akcja promocyjna Zgarnij Premię. Skorzystałem z niej :) Super warunki i okazja, polecam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekałem i się zastanawiałem nad tą promocją - myślałem, że mam czas. Teraz wchodzę i widzę, że do 30.06.
  Nauka na przyszłość - nie przeciągąć, tylko zrobić od razu.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze na blogu są przeze mnie moderowane. Wszelkie próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.