niedziela, 22 stycznia 2017

Daj się poznać, czyli krótka ankieta.
















Potrzebuję Twojej pomocy! Przeczytaj dzisiejszy wpis, a dowiesz 
się, o co chodzi. Bez obaw, nie chcę od Ciebie żadnych pieniędzy! Chodzi o naprawdę drobną przysługę. Pomóż mi, a nie pożałujesz!

Cześć,

Od jakiegoś czasu rozmyślam, co mogę jeszcze na blogu zrobić, aby lepiej służyć Tobie. Chciałbym dostarczać Ci jak najlepsze treści, aby móc rozwiązywać twoje problemy i odpowiadać na nurtujące Cię pytania.

Pisząc artykuły na stronę kieruję się pewnego rodzaju instynktem, wyczuciem i opisuję rzeczy, które ciekawią mnie samego lub te zagadnienia, z którymi sam się zmagałem na początku mojej przygody z oszczędzaniem. Niestety to co wydaje się być ciekawe dla mnie, niekoniecznie jest dobre i przydatne dla Ciebie.

W związku z tym postanowiłem zwrócić się bezpośrednio do Ciebie o małą pomoc. Poniżej znajdziesz link do krótkiej, anonimowej ankiety zawierającej dosłownie 3 pytania- dwa z nich to pytania otwarte, natomiast jedno to pytanie wielokrotnego wyboru. W ankiecie pytam o twoje sprawy związane z oszczędzaniem i inwestowaniem pieniędzy, a konkretnie o problemy, które na swojej drodze napotykasz.

Wypełnienie ankiety nie powinno zająć Ci więcej niż 2 minuty, więc dla Ciebie będzie to po prostu NIC. Natomiast dla mnie, te kilka napisanych przez Ciebie zdań będzie miało ogromne znaczenie.

Dzięki twoim odpowiedziom będę mógł lepiej dobierać tematy swoich artykułów i tym bardziej przysłużyć się Tobie w budowaniu stabilizacji finansowej.

Nie bądź więc brzydkim, upartym Ogrem tylko pomóż koledze w potrzebie- to tylko 2 minutki! 




Z góry dziękuję za wypełnienie powyższej ankiety. Postaram się na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji tworzyć jeszcze lepsze wpisy. Wielkie dzięki! Jesteś w porzo!

PS. Na koniec przesyłam szczególne podziękowania dla wszystkich Newsletter’owców. Oni już jakiś czas temu wypełnili taką samą ankietę. Dziękuję Wam. Jesteście kochani!

Ciekawe, czy jest ktoś taki na świecie, kto również ma takich wspaniałych czytelników? Wątpię! :)

Pozdrawiam/Wojtek

10 komentarzy:

 1. mnie coś się nie wyświetla - jakiś błąd wyskakuje ale powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podejrzana sprawa. Ja nie widzę żadnego błedu, ale dzięki za sygnał. Będę co jakiś czas sprawdzał czy wszystko gra.

   Usuń
 2. Wypełnione, ale ankieta nie jest dobrze sporządzona. Zabrakło miejsca na komentarz, nie jest dobrym rozwiązaniem podanie tylko zamkniętych pytań. Ogólnie aż zbyt krótka, na dłuższą metę nie da dobrych rozwiązań ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jaką ankietę wypełniałaś, ale chyba nie moją. W mojej są 3 pytania z czego 2 otwarte, gdzie możesz się swobodnie rozpisać. Ankieta może i jest krótka, ale powiedz mi komu chciałby się wypełniać długą i szczegółową? A tak to przynajmniej parę chętnych się znalazło. Nawet zaskakująco dużo jak na mojego bloga :). Ale dzięki za opinię. Zapraszam do częstszego komentowania. Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dzięki. coraz więcej tych waszych opinii. Super

   Usuń

Komentarze na blogu są przeze mnie moderowane. Wszelkie próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.