sobota, 14 maja 2016

50 zł premii za założenie Lokaty Bezkarnej 3,2 %.

reklama lokaty

Na rynku pojawiła się ciekawa oferta. Wystartowała kolejna odsłona promocji BGŻOptima, w której za założenie Lokaty Bezkarnej (3,2% w skali roku) wraz kontem oszczędnościowym (2,6%) możemy zgarnąć 50 zł premii! W związku z tym, że warunki, które musimy spełnić są banalnie proste, warto przyjrzeć się tej akcji.


Ogólna charakterystyka oferty:

Oferta dotyczy 3- miesięcznego depozytu, którego oprocentowanie wynosi 3,2% w skali roku. Suma pieniędzy, którą możemy na niego wpłacić wynosi od 1000 do 100000 zł. Jeśli skorzystamy z obecnej oferty to oprócz dużych odsetek zgarniemy także 50 zł premii, co znacznie podnosi wartość naszej inwestycji. 


Nazwa lokaty- Lokata Bezkarna- nawiązuje do jej głównej cechy, którą jest możliwość zerwania lokaty w dowolnym momencie, bez utraty odsetek. Oznacza to, że w dniu weryfikacji prawa do premii lokatę możemy swobodnie zerwać lub poczekać do końca jej okresu. Osobiście polecałbym jednak jak najdłużej trzymać nasz depozyt. Szkoda niemałych odsetek, które możemy łatwo zarobić.

Dodatkowo z lokatą zakładamy bardzo dobre (darmowe!!) konto oszczędnościowe. Nie ma do niego żadnej karty, jak również nie wypłacimy z niego pieniędzy przy użyciu bankomatu. Rachunek służy głownie do obsługi lokaty, ale daję także możliwość ulokowania oszczędności. Oprocentowanie konta oszczędnościowego wynosi 2,6% dla kwoty do 150000 zł (promocyjna stawka oprocentowania gwarantowana jest do 14.07.16 r.)

Konto oszczędnościowe jest absolutnie darmowe. Nie ma opłat za założenie i prowadzenie rachunku. Nic nie kosztują także wpłaty, ani wypłaty z tegoż konta. Nie znajdziemy tu także obostrzeń, czy limitów dotyczących ilości lub wysokości wypłat.

Wraz z otwarciem Lokaty Bezkarnej i konta oszczędnościowego uzyskujemy dostęp do bankowości internetowej. Za jej pomocą możemy obsługiwać obydwa produkty i składać wszelkie dyspozycje. Możemy także za jej pośrednictwem wypowiedzieć umowę jeśli zdecydujemy się zakończyć naszą przygodę z bankiem (tak jak w większości przypadków obowiązuje nas miesięczny okres wypowiedzenia).

Kto może skorzystać z promocji:

Promocja przeznaczona jest dla nowych osób, które nie były posiadaczami konta oszczędnościowego w BGŻOptima w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy ramowej. Ważna uwaga- Posiadanie konta w BGŻ BNP Paribas lub wcześniej Banku BGŻ bądź BNP Paribas nie wyklucza udziału w promocji.

W tym miejscu warto również zaznaczyć, że do promocji zostanie przyjęte jedynie pierwsze 2000 osób. Nie warto więc zatem zwlekać z decyzją!

Jak utworzyć konto i otrzymać premię:


Lokatę zawieramy przesyłając określoną we wniosku ilość pieniędzy na podany nam numer konta w banku BGŻOptima. Ważne jednak jest, aby przelew robić z własnego rachunku, ponieważ dane osobowe osoby robiącej przelew muszą być w 100% zgodne z tymi podanymi we wniosku.

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć premię:
 

W przypadku promocji Konta Bezkarnego warunki uzyskania 50 zł bonusu są banalnie proste:

formularz

 • Następnie musimy złożyć wniosek o Lokatę Bezkarną (kwota min. 1000 zł). Ważne jest, aby podać te same dane, które podaliśmy w formularzu rejestracyjnym,


 • Kolejnymi krokami, które musimy wykonać jest zawarcie umowy z BGŻOptima (najpóźniej do 13.06.2016 r.), aktywacja konta oszczędnościowego i przelanie zadeklarowanej we wniosku kwoty,


 • Do 19.07.2016 organizator akcji (Ad Astra) wyśle do nas maila z linkiem oraz kodem umożliwiającym zalogowanie się na stronie promocji. Na zalogowanie się i podanie niezbędnych do wypłaty premii danych będziemy mieć czas do 24.08.2016 r.


 • Następnie do 17.08. 2016 r. powinniśmy zostać poinformowanie mailowo o spełnieniu warunków i przyznaniu nam bonusa, a jego wypłata nastąpi do 30.08.2016 r.

Ważne daty:

 • Do 7 czerwca 2016 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji.

 • Do 13 czerwca zawrzyj umowę ramową wraz z bezpłatnym kontem oszczędnościowym oraz zasil Lokatę Bezkarną 3,2% kwotą min. 1 000 zł (max. 100 000 zł). Uwaga- Przy wypełnianiu wniosku o otwarcie konta wybierz Lokatę Bezkarną!!

 • Utrzymaj min. 1000 zł na Lokacie Bezkarnej do 1 sierpnia 2016 r.

 • Do 19 lipca otrzymasz maila z linkiem i unikalnym kodem

 • Do 17 sierpnia otrzymasz informację o przyznaniu nagrody

 • Do 24 sierpnia zaloguj się na podanej stronie i uzupełnij dane do przelewu premii

 • Premia zostanie przekazana na rachunek w BGŻOptima do 30 sierpnia 2016 r. 


Podsumowanie:

Myślę, że opisana przeze mnie oferta jest bardzo ciekawa i warta uwagi. Nie ma haczyków, a warunki, które trzeba spełnić są banalnie proste. Nie ma na co czekać, bo chociaż promocja trwa aż do 07.06.2016 do udostępniono tylko 2000 wniosków. Jeśli chcemy się załapać, musimy się spieszyć. 


To jest link afiliacyjny! 


Jeśli powyżej opisana promocja spodobała Ci się na tyle, że chcesz z niej skorzystać, będę Ci ogromnie wdzięczny, jeśli zrobisz to za pośrednictwem linków z mojego bloga. Nie ma co ukrywać, że za każdy złożony wniosek organizator promocji wypłaci mi mała prowizję. Dla Ciebie nie oznacza to żadnych dodatkowych kosztów, a dla mnie jest to niejako wynagrodzenie za ciężką pracę nad moją stroną. Z góry dziękuję! :)

Pozdrawiam/Wojtek

1 komentarz:

 1. W sumie 50 zł to bardzo kusząca propozycja i właściwie nie ma większych wad.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze na blogu są przeze mnie moderowane. Wszelkie próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.