wtorek, 10 listopada 2015

Łatwe 100 zł za założenie konta w BZ WBK

reklama promocji


Rozwiązał się worek z promocjami bankowymi. Pojawiła się kolejna ciekawa oferta! Tym razem jest to promocja darmowego Konta Godnego Polecenia oferowanego przez Bank BZ WBK, oprocentowanego na 4% w skali roku, za założenie, którego możemy otrzymać 100 zł! Zainteresowani?


Ostatnimi czasy, co chwila pojawiają się jakieś promocje bankowe. Oczywiście nie wszystkimi jestem zainteresowany. Wybieram tylko te, gdzie oferowany produkt jest naprawdę dobry, a warunki spełnienia promocji łatwe i niewymagające dużego zaangażowania. Dlatego nie mogę pominąć najnowszej wspólnej akcji banku BZ WBK i Agory, czyli łatwej do zgarnięcia premii w wysokości 100 zł za założenie konta Godnego Polecenia, oprocentowanego na 4% w skali roku.

Warunki w/w oferty są po prostu banalne: zakładamy bezpłatne Konto Godne Polecenia w BZ WBK, następnie, do końca roku wydajemy 100 zł kartą debetową i otrzymujemy za to premię w wysokości 100 zł.

>>> Kliknij, aby założyć darmowe konto na 4% w BZ WBK <<<

Dlaczego polecam Konto Godne Polecenia?

Zakładając opisywane konto otrzymujemy całkowicie bezpłatny ROR. Nie potrzeba na niego przelewać wynagrodzenia, ani zapewnić sobie żadnych wpływów. Na dodatku, konto to jest wysokooprocentowane- do salda w wysokości 4000 zł oprocentowanie wynosi 4%, a dla każdej nadwyżki ponad tą kwotę 1%. Jak by tego było mało, bank zwalnia nas także z opłat za kartę aż do 30 czerwca 2017 r.

Myślę, że w okresie, w którym coraz więcej banków szykuje się do kolejnych podwyżek, warunki oferowane przez BZ WBK wydają się być całkiem spoko.

Podstawowe parametry konta:
 • 0 zł za prowadzenie Konta
 • 0 zł za przelewy internetowe, Przelew 24, zlecenia stałe i polecenie zapłaty
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard® Omni lub kartą MasterCard® PAYBACK Omni

Z aktualną bankową promocją "Konto na 4%" można zyskać jednak o wiele więcej:
 • zwolnienie z opłat za sprawdzanie dostępnych środków i generowanie mini-wyciągu w bankomatach, generowanie nowego numeru PIN czy zestawienia transakcji,
 • oprocentowanie rachunku: 4% w skali roku dla kwoty do 4 000 zł i 1% dla każdej złotówki ponad ten pułap.

 Oprocentowanie Konta Godnego Polecenia: 
tabela oprocentowania
Kapitalizacja odsetek odbywać ma się w okresie miesięcznym (kalendarzowym). Promocyjne warunki konta mają obowiązywać całkiem długo, bo aż do 30.06.2017 r.

Oprocentowanie opisywanego rachunku jest zmienne. Z zależności od zmian stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, może iść ono w górę lub maleć. Wszystkie zasady zmian stóp procentowych opisuje regulamin.

Kto może wziąć udział w promocji? 

Promocja Konta Godnego Polecenia, tak jak większość ostatnio pojawiających się promocji, jest przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów. Tym razem data wykluczenia nie jest jednak zbyt odległa- udział w promocji może wziąć każda osoba, która nie posiadała lub zamknęła konto z banku BZ WBK przez 31 sierpnia 2015 r.

Co zrobić, aby otrzymać premię?


Tak jak pisałem wcześniej: wystarczy do 23 listopada założyć Konto Godne Polecenia, korzystając m.in z tego formularza, a następnie do końca roku wykonać płatności kartą na minimum 100 zł, przy tym liczą się zarówno transakcje w internecie jak i punktach naziemnych. I tyle! 

Najpóźniej 31 stycznia 2016 zostaniemy mailowo poinformowani o przyznaniu premii, a do 14 lutego będziemy musieli podać dane do odbioru obiecanych 100 zł. Premia zostanie przelana na nasze konto do 29 lutego 2016.

Tak jak widzicie, warunki są naprawdę banalnie proste!


Jak założyć promocyjne konto? 

 • Na początku trzeba zarejestrować się w promocji na stronie organizatora (czyli znanej Wam z poprzedniej akcji Agorze S.A.) klikając w poniższy link 
 1. Musimy podać swój adres e-mail, zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych (reszta zgód nie jest obowiązkowa)
wykaz zgód • Następnie otrzymujemy email od organizatora promocji z danymi do logowania oraz specjalnym linkiem, po kliknięciu w którego zostajemy automatycznie przekierowani na stronę Banku BZ WBK, gdzie, jak to wynika z regulaminu promocji, musimy wyrazić wszystkie możliwe zgody i podać numer telefonu i składamy wniosek o konto.
wykaz zgód


 • Umowę z bankiem możemy zawrzeć na dwa sposoby: potwierdzając ją przelewem z konta w innym banku lub za pośrednictwem kuriera. Nie zależnie od wybranej przez nas opcji, należy dostarczyć bankowi kopie dowodu osobistego. Jeśli wybierzemy potwierdzenie za pomocą kuriera mamy możliwość wgrania skanu dowodu drogą internetową lub możemy wykonać jego ksero i przekazać kurierowi wraz z kopią umowy.


Uwaga! Linki afiljacyjne.

Jeśli powyżej opisana promocja spodobała Ci się na tyle, że chcesz z niej skorzystać, będę Ci ogromnie wdzięczny, jeśli zrobisz to za pośrednictwem linków z mojego bloga. Nie ma co ukrywać, że za każdy złożony wniosek organizator promocji wypłaci mi mała prowizję. Dla Ciebie nie oznacza to żadnych dodatkowych kosztów, a dla mnie jest to niejako wynagrodzenie za ciężką pracę nad moją stroną. Z góry dziękuję!


Podsumowanie


Widzicie zatem, że powyższa promocja wydaje się być naprawdę warta zastanowienia. Bezpłatne konto i na dodatek wysokooprocentowane, a do tego wszystkiego jeszcze 100 zł w bonusie!

Myślę, że spokojnie można pomyśleć o otworzeniu Konta Godnego Polecenia, zgarnąć premię, a następnie zamknąć produkt i czekać na kolejną okazję :)Pozdrawiam/ Wojtek
3 komentarze:

 1. Jak zrezygnują z opłaty a kartę to może ktoś będzie korzystał z tej promocji, bo na razie się nie opłaca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Do 30 czerwca 2017 r. jesteśmy zwolnieni z opłat za kartę. Ale nawet jeśli mielibyśmy zapłacić 10 zł miesięcznie za kartę to i tak jesteśmy 70 zł do przodu. Wydaje mi się, że nawet jak za 7 dyszek gra byłaby warta świeczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po pierwsze dzięki za tak długi, interesujący, mądry i pouczający komentarz. Jak wiesz jestem początkującym blogerem, dlatego każda rada jest mile widziana. Ale nie sądziłem, że ktoś wysili się na tak długi wywód. Super. Bardzo to doceniam.
  Przeczytałem i dokładnie przeanalizowałem wszystkie twoje sugestie. Rzeczywiście część z nich można ładnie powplatać do tego rodzaju wpisów, gdyż ludzie którzy nie korzystają z promocji bankowych mogą o pewnych rzeczach nie wiedzieć. Dopisanie kilku tips&tricks do wpisu sprawi, że będzie on nieco inny niż te, które można spotkać na innych blogach i stanie się bardziej oryginalny i ciekawszy.
  A co do mojego ściemniania :) Czy 50 zł to duża kwota? To zależy. Dla kogoś, przez stronę którego założonych zostanie 6000 wniosków pewnie 50 to duża prowizja. Ja na razie na afilliacji przez cały rok zarobiłem 300 zł. Ale od razu chcę zaznaczyć, że nie robie tego tylko dla kasy. Gdyby tak było takich wpisów miałbym na blogu znacznie więcej. Opisuje tylko te akcje, w których sam biorę udział i wiem, że są dobre.
  A na koniec mam jeszczę prośbę. Jeśli bedziesz miał jakieś uwagi i cenne rady to pisz. Nawet się nie zastanawiaj! Dobre rady i konstruktywna krytyka zawsze mile widziane :) Dzięki

  OdpowiedzUsuń

Komentarze na blogu są przeze mnie moderowane. Wszelkie próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.