środa, 18 marca 2015

Okazja!! 65 zł premii + lokata na 4% w Raiffeisen Banku. Promocja pod lupą.reklama konta
źródłem zdjęcia jest Raiffeisen Polbank
Jest!! Jest okazja do zarobienia hajsu, pieniędzy, kaski. Na to czekałem!!


Ruszyła dziś długo wyczekiwana promocja „Wymarzonego konta” oferowanego przez Raiffeisen Bank. Pewnie się zastanawiasz, dlaczego „wymarzone”?  Zaraz Ci wszystko opiszę. 


Jeśli jesteś ciekaw jak w łatwy, nie wymagający ruszania się z domu, zajmujący dosłownie kilka minut sposób zgarnąć 65 zł koniecznie przeczytaj ten artykuł.
Rozpoczęła się kolejna edycja promocji Comperia Bonus, w której do zgarnięcia jest ładna kaska. Wystarczy założyć „Wymarzone konto”, aby otrzymać w prezencie 55 zł premii. Kwotę tę można jeszcze jednak powiększyć o dodatkowe 10 zł, o ile tylko zdecydujemy się na założenie 3-miesięcznej lokaty oprocentowanej na 4% w skali roku. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć efektywne oprocentowanie wynoszące od 5,84% (w przypadku maksymalnej wpłaty) do, około 30%, jeśli na lokacie umieścimy kwotę minimalną, czyli 1000 zł. 


Jakby tego było mało. Oprócz łatwych do zdobycia 65 zł można zgarnąć jeszcze dodatkowe nagrody. Wystarczy wziąć udział w konkursie polegającym na wymyśleniu hasła reklamowego akcji Comperia Bonus i umieszczenia go na stronie konkursu.


Wśród osób, które wezmą udział w tej zabawie Comperia rozda pięć IPadów mini 2 oraz pięć zegarków LG SmartWatch.

reklama konta


Z „Wymarzonego konta” może skorzystać każdy- także obecni klienci Raiffeisen Polbank.  Jednakże  promocja Comperia Bonus przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów, czyli osób, które nie były posiadaczami lub współposiadaczami  ROR’u w w/w banku od dnia 01.01.15r.


Ważna informacja- jeśli chcemy założyć konto również innym domownikom, należy pamiętać, aby każdego uczestnika promocji rejestrować osobno na stronie promocji, za każdym razem podając innego mail’a.


Uwaga!! Oferta jest limitowana, co oznacza, że może zostać zakończona przez Bank w dowolnej chwili. Podstawowe parametry „Wymarzonego konta”: • Podstawowy ROR jest oprocentowany- oprocentowanie zależy od stopy referencyjnej NBP. Wysokość tego oprocentowania nalicza się oddzielnie dla każdego z 3 przedziałów kwotowych:

tabelka 1


 • Dodatkowo otrzymujemy rachunek oszczędnościowy „Wymarzone konto lokacyjne” oprocentowany na podobnej zasadzie jak podstawowe konto, z tym, że oprocentowanie to jest nieco wyższe:

tabelka 1Warto jednak pamiętać, że 5 marca Rada Polityki Pieniężnej obniżyła stopę referencyjną do 1,50%, a co z tego wynika, od 1 kwietnia spadnie też oprocentowanie kont Banku Raiffeisen (bank wprowadza zmiany od początku miesiąca następującego po tym, w którym RPP zmienia stopy procentowe).

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta!!- brak wymagań, co do wpływów na konto
 •  0 zł za obsługę zleceń stałych i poleceń zapłaty
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju
 • Bezterminowa gwarancja bezpłatności konta!!- Bank zobowiązuje się i gwarantuje, że nigdy nie podniesie opłat z tytułu prowadzenia konta, ustawania, modyfikacji i realizacji zleceń oraz, że nie wprowadzi opłat za wpłaty pieniędzy w oddziale
 • Brak konieczności posiadania karty debetowej- regulamin nie wymaga konieczności zamawiania karty. Można założyć konto bez karty i też załapać się na 55zł premii. Warto jednak przyjrzeć się nieco bliżej kartom proponowanym do „Wymarzonego konta”, ponieważ dołączone są do nich atrakcyjne pakiety. Do wyboru mamy:
 1.  Kartę MasterCard Debit: używanie tej karty kosztuje 3zł miesięcznie, ale pod kartę podpięte jest Ubezpieczenie (Pomoc Medyczna, Pomoc Drogowa, Pomoc Domowa oraz Podróż bez zmartwień). Po bardziej szczegółowe informacje zapraszam na koniec wpisu, gdzie zamieściłem linki do regulaminów. Dodam tylko, że po przeanalizowaniu regulaminu ubezpieczenia uważam, że jak za 3 złote miesięcznie oferta ta jest warta rozważenia.
 2. Karta debetowa MasterCard Wizz Air- korzyścią tej karty jest brak opłat za członkowstwo w klubie Wizz Air. Osoby, które często latają samolotami mogą być zainteresowane tą kartą. Miesięczna opłata za kartę wynosi 8 zł. Można ją jednak zredukować do 0 zł, jeśli co miesiąc będziemy płacić nią minimum 450 zł.
 3. Naklejka zbliżeniowa Minikarta Debit- naklejka, którą można nakleić np. na telefon i nią płacić w sklepach. Naklejka nie ma opłat miesięcznych. Płatne jest tylko jej wydanie- 15 zł. Dzienny limit transakcji zbliżeniowych to 250 zł.


Ponad to do konta można dodać dodatkowe usługi:

 • Konto Walutowe R-Dealer – rachunek jest prowadzony bezpłatnie w EUR, USD, GBP i USD (do konta w euro można otrzymać kartę debetową)
 • Nowoczesną aplikację mobilną
 • R-Dealer – internetowa platforma wymiany walut, w której można szybko kupować i sprzedawać walutę między rachunkami w złotych i walutach obcych
 • Lokaty terminowe – kwartalna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 4% oraz R-lokata na nowe środki ze stawką 3,25% to obecnie jedne z najlepszych ofert na rynku.

 
Co zrobić, aby otrzymać premię i powalczyć o nagrody?


Wystarczy wypełnić wniosek, założyć konto i utrzymać je do końca maja. W zamian za to bank wynagrodzi Nas premią w wysokości 55 zł. Przyjdzie ona przelewem na nasze konto najpóźniej do 29 maja. Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków. Regulamin nie wymaga nawet żadnej wpłaty na konto. Wystarczy otworzyć konto!!
Jeśli chcemy zwiększyć zdobytą premię o dodatkowe 10 zł wystarczy, że do 30 kwietnia pobierzemy aplikację mobilną banku i założymy „Lokatę Mobilną”. Jest to 3-miesięczny depozyt oprocentowany na solidne 4% w skali roku, na który można wpłacić od 1000 do 10000 zł.


Poniższa tabela pokazuje ile można zarobić na w/w lokacie z uwzględnieniem 10 zł premii:

tabelka 4

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać dodatkowe nagrody (5* IPad mini 2 oraz 5* zegarków LG SmartWatch) wystarczy na Stronie Konkursowej, w Panelu Klienta, w miejscu oznaczonym jako „Hasło Reklamowe” wpisać swoją propozycję hasła akcji, jaką prowadzi Comperia Bonus. 


Długość hasła to max. 200 znaków ze spacjami. Nie ma ograniczenia, co do ilości pomysłów. Możemy brać udział w konkursie kilkukrotnie z innymi hasłami. Zwycięskie prace zostaną wyłonione w terminie 21 dni od zakończenia konkursu (15.04). Więcej szczegółów w regulaminie udostępnionym na stronie promocji.


Jak założyć „Wymarzone konto” w 5 krokach


Krok 1- wypełnij formularz na stronie Comperia Bonus 


Krok 2 – odbierz e-mail, kliknij w zawarty w nim link i ustaw swoje hasło do panelu Comperii


Krok 3- Zaloguj się na swoje dane i następnie kliknij „Wnioskuj o konto, odbierz gwarantowane 55 zł” (proponuję zanotować numer wniosku- może się przydać w przypadku reklamacji)


Krok 4- Wybierz sposób zawarcia umowy. Do dyspozycji mamy dwa sposoby: można to zrobić poprzez kuriera, albo online. W drugim przypadku, aby potwierdzić umowę należy dokonać przelewu weryfikującego na 1 zł z innego konta. Należy jednak pamiętać, aby dane nadawcy przelewu (także te adresowe) były ze sobą zgodne na obydwu kontach. Przelewy weryfikacyjne wysłane z kont wspólnych mogą nie przejść  weryfikacji. W takim przypadku bezpieczniej będzie wybrać potwierdzenie przy użyciu kuriera.


Krok 5- Uzupełnij resztę danych, wybierz preferowaną przez siebie kartę (pamiętaj, że nie musisz jej brać!), zaakceptuj wszystkie regulaminy (nie zapomnij najpierw ich przeczytać!). Jeśli wcześniej wybrałeś potwierdzenie za pomocą kuriera klikając „Dalej”  składasz wniosek i koniec. Czekasz na weryfikację. Jeśli zaś wybrałeś opcję przelewu weryfikującego będziesz jeszcze musiał przejść przez dodatkową procedurę realizacji przelewu. KoniecAby otrzymać premię potrzebne będzie trzymanie się procedury opisanej poniżej:


 • Comperia do 12 maja wyśle wiadomości e-mail potwierdzające uprawnienia do otrzymania pieniędzy
 • Po otrzymaniu wiadomości należy w przeciągu 5 dni roboczych uzupełnić swoje dane (do wykonania przelewu)
 • Następnie Comperia  w terminie do 29 maja wypłaci przelewem przyznaną premię.

 
Uwaga!! Wiadomości z Comperii lubią lądować w skrzynkach e-mail w SPAMIE!!


Po zakończeniu promocji i odebraniu premii można zamknąć konto. Są na to dwa sposoby:


 1. Poprzez osobistą wizytę w oddziale- własnoręcznie napisane pismo lub wzór dostępny w banku
 2. Poprzez infolinię banku – podając dane, którymi posługiwaliśmy się podczas składania wniosku.
Konto zamykane jest z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.


Jak widzicie jest to naprawdę świetna oferta, w której w łatwy sposób można zgarnąć trochę kaski. W przypadku opcji minimum, czyli za samo założenie konta dostajemy 55 zł. Jeśli natomiast założymy konto i „Lokatę mobilną” do naszej kieszeni wpłynie od 73,10 do nawet 146 zł.


To nie jest wpis sponsorowany. Nikt mi nie płaci za to, że polecam właśnie tą, a nie inną ofertę.  Nie ukrywam natomiast tego, że jeśli założysz konto klikając na link z mojej strony wypłacona mi zostanie drobna prowizja od programu partnerskiego, którego jestem członkiem. Ofertę banku Raffeisen polecam, dlatego, ponieważ według mojej oceny jest po prostu oferta dobra i warta uwagi. Ostatecznego wyboru dokonujesz jednak ty sam. Od Ciebie zależy, czy „Wymarzone Konto” w ogóle założysz i czy zrobisz to za pośrednictwem mojej strony.


Na koniec odeślę Cię tylko do zapoznania się z regulaminami konta, promocji i ubezpieczenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są przeze mnie moderowane. Wszelkie próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.